loading...
سفرهای من
trip بازدید : 258 شنبه 06 آذر 1400 نظرات (0)

سیلیس در صنعت سرامیک چه کاربردی دارد؟

یکی از کاربردی ترین مواد شیمیایی در صنعت، سیلیس می باشد. این عنصر استفاده های زیادی در صنایع مختلف دارد و همین امر سبب گشته تا عضو لاینفک ترکیبات ساخت برخی مواد مانند سرامیک باشد. کاربرد سیلیس در ساخت سرامیک و کاشی سازی بسیار زیاد است و قصد داریم در این مطلب، گوشه ای از استفاده های این ماده را بیان نماییم.

چه استفاده ای از سیلیس در ساخت سرامیک می شود؟

یکی از مهمترین موادی که در جهت تولید بدنه ی سرامیک ها خاک رس مورد استفاده قرار می گیرد، سیلیس می باشد. از این ماده جهت ایجاد فاز شیشه، وهمچنین افزایش مقاومت در بدنه سرامیک ها استفاده می گردد. همچنین سیلیس در هنگام پخت، ذوب می شود و در هنگام سرد شدن، محصول شیشه ای مواد را به هم متصل می نماید.

لایه ی سیلیس بر روی کاشی

کاشی از دو بخش اصلی و لعاب تشکیل شده است. بخش اصلی جنسی سفالی دارد و پوشش سطح این قسمت از جنس سیلیس و برخی اکسید های فلزی هست. استفاده از سیلیس باعث می شود تا کاشی، زیبایی و شفافیت مثال زدنی پیدا کند و همچنین استحکام بیشتری نیز داشته باشد. استفاده از سیلیس به عنوان لایه محافظ، سبب میگردد تا از ترک خوردگی لعاب جلوگیری شود. همچنین مقاومت بالا در برابر نفوذ اب و مقاومت در مقابل حرارت از دیگر مزایای استفاده از سیلیس می باشد.

trip بازدید : 186 جمعه 05 آذر 1400 نظرات (0)

مشکل گرفتگی لوله ها ممکن است در هر خانه ای اتفاق بیفتد. شهر های بزرگ مخصوصا بیشتر با این مورد رو به رو می شوند. به این سبب که معمولا در اپارتمان ها زانوی لوله ها بیشتر است و در صورت فرسودگی نیز ، تشخیص ان به سختی ممکن می شود. فرض کنید در شمال تهران، به دنبال لوله بازکنی نیاوران تهران باشید، برای اینکار مطمعنا در گوگل سرچ خواهید کرد تا یک شماره تماس پیدا کنید تا یک تیم حرفه ای برای رفع مشکل شما اقدام نمایند. ولی قبل از هرکاری باید ببینید مشکل کار دقیقا چیست تا بتوانید توضیحات کاملی به تیمی اعزامی بدهید. در ادامه به چند نشانه ی اصلی رفتگی یا ترکیدگی لوله می پردازیم:

نشانه های ترکیدگی لوله

نم زدگی دیوار

اولین نشانه ای که ممکن است به چشم بخورد، نم زدگی دیوار ها می باشد. هر بهشی از دیوار که تغییر رنگ داشت می تواند به شما پالس ترکیدگی یک لوله را بدهد.

کاهش فشار آب

کاهش فشار اب نیز می تواند نمایانگر ترکیدگی یا گرفتگی لوله های باشد. ممکن است مدتی حس کنید فشار اب منزل از حد همیشگی کمتر شده است. در چنین شرایطی باید احتمال ترکیدگی را نیز مد نظر بگیرید.

افزایش نرخ قبض آب

گاهی اوقات شما ممکن است در قبض خود تغییرات قیمتی زیادی را مشاهده کنید. مثلا اگر همیشه قبض اب شما هزار تومن می اید، در ماه جدید این مبلغ به  200هزار تومان برسد بدون اینکه شما افزایش مصرف خاصی داشته باشید. در چنین شرایطی مطمعنا مشکل در لوله های ساختمان شما وجود دارد که منجر به بروز این مشکل  شده است.

در تمامی این شرایط باید یک متخصص را استخدام کنید تا کلیه لوله های ساختمان را با دستگاه بررسی کنید و ترکیدگی احتمالی را یافته و درصدد رفه آن اقدام کند.

trip بازدید : 651 یکشنبه 02 آبان 1400 نظرات (0)

گرفتگی لوله ها همیشه از دردسرساز ترین اتفاقاتی است که در یک خانه می تواند اتفاق بیفتد. روش های مختلفی برای بازکردن لوله ها است که در تعدادی از آنها خود شما در منزل بدون هیچ وسیله خاصی می توانید اقدام به بازگشایی لوله های مسدود شده کنید. در این میان گاهی اتفاق می افتد که گرفتگی ها با دستگاه های مخصوص قابل حل می باشد. در چنین وضعیتی می بایست با یکی از مراکز لوله بازکنی غرب تهران ارتباط بگیرید تا فرایند بازگشایی لوله را انجام دهد .در این مقاله قصد داریم شما را با انواع فنرها و طرز کار کردن دستگاه لوله بازکنی آشنا کنیم.

فنر لوله بازکنی چیست؟

 قبل از اینکه دستگاه‌های پیشرفته لوله بازکنی ایجاد شود فنر زنی یکی از مرسوم ترین راه های بازکردن لوله ها بود. فنر به همراه یک دریل استفاده می‌شود. این فنرها بر روی سردریل قرار می‌گیرد و بعد از فیکس شدن با روشن شدن دریل به صورت چرخشی لوله ها را باز میکند. یکی از مرسوم ترین دستگاههای لوله بازکنی، فنرها هستند که به دو نوع فنر دستی و دستگاه لوله بازکنی تقسیم میشود.

آشنایی با فنر لوله بازکنی

 معمولاً این فنرها از جنس فولاد با مقاومت بالا ساخته می شود و قسمت های اولیه آنها پیچ های مخروطی دارد تا به راحتی بتواند راه لوله ها را باز کند. همچنین برای باز کردن توالت های فرنگی و ایرانی می توان از چنین دستگاه های استفاده کرد.

طرز کار دستگاه لوله بازکنی فنری

قبل از این که شروع کار با این دستگاه آغاز شود باید دستکش مناسب بپوشید و سپس نوک فنر را در درون لوله فاضلاب بگذارید و آرامی آن را به داخل ببرد. سپس در قسمت های زانو و اتصالات که فنر به راحتی عبور نمی کند دقت بیشتری به خرج دهید تا باعث ترکیدگی لوله نشوید.

همزمان باید به آرامی شاسی دریل را فشار دهید تا چرخش فنر در داخل لوله انجام شو.د این چرخش باعث می شود تا در کنار باز کردن مجاری لوله ها موهای زائد و چربی های چسبیده شده به دیواره لوله را نیز رفت نماید. دستگاههای لوله بازکنی دیگری نیز در بازار وجود دارند که دارای یک موتور برقی هستند تا کار شما بسیار آسان تر شود و دیگر نیازی به در دست گرفتن یک دریل سنگین نداشته باشید. این دستگاه ها را می توانید به گونه ای تنظیم کنید تا سرعت دلخواه تان را بر روی چرخش فنر اعمال کنند.

trip بازدید : 381 چهارشنبه 31 شهریور 1400 نظرات (0)

مطمعنا تاکنون بسیار زیاد با مشکل گرفتگی لوله رو به رو شده اید. گاهی این مشکل باعث ترکیدگی لوله ها نیز می شود و اگر سریع این مشکل را پیدا نکنید منجر به نم زدگی وسیع دیوار ها ی خانه می شود. البته دلایلی دیگر نیزباعث نم زدگی می شود . اصلی ترین موارد نم زدگی روی دیوار به شهر زیر می باشد:

رطوبت زیاد و نور مستقیم خورشید

خانه هایی که بیشتر در مناطق شمالی از جمله گیلان و مازندران قرار دارند به دلیل رطوبت زیاد و نور مستقیم خورشید بیشتر خانه ها و ساختمان های دیگر در معرض نم و رطوبت هستند، که باعث می شود دیوار های این خانه ها پس از مدت کوتاهی به دلیل عدم کنترل راطوبت، بخار آب و جریان هوا دچار نم زدگی شوند.

هوای مرطوب تهویه

در تابستانه ها که اکثرا در ها و پنجره ها باز هستند، ورود هوای گرم به داخل خانه باعث ایجاد نم زدگی دیوار می شود.

نم زدگی دیوار

وجود منابع رطوبت داخل خانه

معمولا در خانه نیز منابعی وجود دارد که شاید از نظر شما کم اهمیت بنظر برسد ولی باعث ایجاد نم روی دیوار می شود. رطوبت مربوط به حمام و دسشویی، رطوبت ناشی از آشپزخانه مرتب طبا پخت و پز و همچنین نم داشتن سیمان و بت تازه که در خانه کار شود از دلایل دیگر ایجاد این مشکل هستند.

چگونه از نم زدگی جلوگیری کنیم؟

روش های مانند زهشکی اطراف ساختمان برای کاهش سطح اب های زیر زمینی در سطح زمین وجود دارد تا شما بتوانید مانع از نم زدگی دیوار ها شوید. بهترین روش برای اینکه از این اتفاق جلوگیری کنید، چک کردن مدارم لوله های اب و فاضلاب است ، زیرا اکثر این نم زدگی ها ناشی از گرفتگی و ترکیدگی این لوله ها می باشد. در صورت مشاهده هرگونه گرفتگی لوله می توانید با مراکز متخصص در امر رفع این مشکل ارتباط بگیرید تا سریعا، قبل ایجاد خسارت مشکل را رفع کند. لوله باز کنی غرب تهران یا هر منطقه دیگر از این شهر را اگر ر گوگل سرچ کند، می توانید شرکت های متخصص در رفع این مشکل را مشاهده کنید و با ان ها ارتباط برقرار کنید.

trip بازدید : 201 سه شنبه 08 تیر 1400 نظرات (0)

همین حالا خاطرات سفرهای خود را مرور کنید! آیا در بین خاطرات شما، موردی هست که به خاطر مناسب نبودن محل اقامت تان، خاطرات بدی در ذهن شما مانده باشد؟ اگر زیاد اهل سفر باشید، احتمالا جواب تان مثبت است. با این مثال ساده، به نظر می رسد به اهمیت انتخاب اقامتگاه و هتل در سفر پی برده باشید. فرقی نمی کند که هتل کوروش کیش  را انتخاب کنید یا هر هتل دیگری در این جزیره را؛ انتخاب هتل مناسب و رعایت کردن نکات مهم در رزرو هتل، برای تجربه یک سفر خاطره انگیز و لذت بخش، بسیار مهم است. نکات مهمی که می تواند شرایط و کیفیت سفر را به طور کامل تغییر دهد. اما چه نکاتی؟

همه هتل ها را بررسی کنید

از نکات مهم در رزرو هتل و شاید بهتر باشد بگوییم قبل از رزرو هتل، بررسی طیف مختلفی از هتل ها است. اگر اهل خرید اینترنتی باشید، تجربه انتخاب از بین انبوهی از کالاها و خدمات را داشته اید. درخرید اینترنتی هر چه دایره جستجوی شما بزرگتر باشد، احتمال رضایت از خرید بالاتر می رود. پس در هنگام جستجو، هتل های 5 تا 2 و حتی یک ستاره را بررسی کنید. اولویت های شما بسیار مهم تر از ستاره های هتل هستند!

دسترسی هتل مهم است

یک هتل 5 ستاره و لوکس با قیمت نسبتا مناسب در 20 کیلومتری مرکز شهر، با وجود امکانات زیاد، به نظر نمی رسد که گزینه خوبی برای اقامت باشد. یکی از نکات مهم رزرو هتل، توجه به موقعیت هتل و دسترسی هتل به جاذبه های گردشگری، وسایل حمل و نقل عمومی، خروجی های شهر و حتی مراکز درمانی است. پس فاصله ها را به خوبی روی نقشه بسنجید، تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

نکات مهم قوانین هتل

بسیاری از قوانین در هتل ها معمولا یکسان هستند و تفاوتی ندارند. اما بعضی از قوانین نیز وجود دارند که بسته به شرایط و موقعیت هتل متغیر هستند. بعضی از این قوانین برای پذیرش و اقامت در هتل بسیار مهم می باشند. ازجمله نکات مهم هتل در مورد این موضوع، ساعت های تحویل و تخلیه اتاق ها، پذیرش حیوان خانگی همراه، قوانین مربوط به پذیرش زوجین و صیغه نامه، قوانین مربوط به اقامت نفر اضافه و... اشاره کرد.

وعده های غذایی هتل

یکی دیگر از نکات مهم در رزرو هتل، توجه به رستوران و کیفیت غذاهای هتل است. بهتر است بدانید که بسیاری از هتل ها، وعده صبحانه را رایگان در اختیار شما می گذارند اما وعده های ناهار و شام بر عهده مسافر است. البته که می توان در هنگام رزرو اقامتگاه خود، شام و ناهار را نیز سفارش دهید. اگر به دنبال اطلاع از وضعیت کیفیت غذای رستوران هتل هستید، نظرات مهمانان و مسافران قبلی هتل بسیار مهم و تاثیر گذار است.

 اتاق ها و موقعیت آنها

شما قرار نیست در لابی یا رستوران لوکس هتل اقامت داشته باشید! پس توجه به اتاق های هتل، موقعیت قرار گیری آنها و امکانات و خدماتشان، از نکات مهم برای رزرو هتل هستند. امروزه اتاق های مختلف بر اساس معیار های مختلفی دسته بندی می شوند. اولین معیار برای دسته بندی اتاق ها، ظرفیت آنها است و در درجه بعد نوع تخت و متراژ اتاق مهم است. بهتر است قبل از رزرو هتل، اول در مورد انواع اتاق ها تحقیقی در اینترنت داشته باشید و سپس به بررسی اتاق های هتل انتخابی خود بپردازید.

هزینه های پنهان را دریابید

یکی دیگر از نکات مهم برای رزرو هتل، باز هم مربوط به هزینه اقامت در هتل است. با اعدادی که در مقابل تعداد روزهای اقامت در یک هتل می بینید، هزینه اقامت خود را تمام شده در نظر نگیرید. هزینه هتل شما، صرفا همان هزینه رزرو هتل نیست؛ بلکه ممکن است هزینه های دیگری نیز به سراغ شما بیایند. هزینه هایی که در هنگام رزرو، رایگان و یا تا حدی رایگان بوده اند و یا هزینه های اضافی بابت پارکینگ، روزنامه، اینترنت وای فای، ترانسفر فرودگاهی، استفاده از بعضی تجهیزات خاص هتل و... همگی می توانند هزینه های بیشتری به شما تحمیل کنند.

trip بازدید : 178 سه شنبه 01 تیر 1400 نظرات (0)

سفر با هواپیما یکی از اولین انتخاب های افراد برای سفر، به خصوص کسانی که زمان سفر برایشان اهمیت زیادی دارد، می باشد. البته برخی از افراد هم ترس از ارتفاع دارند و یا با خواندن کتاب ها، مجلات و خبر هایی از قبیل سقوط هواپیما از سفر با این وسیله اجتناب می کنند. لازم به ذکر است سفر هوایی و تهیه بلیط هواپیما نیز نکاتی دارد که بهتر است به آن توجه شود؛ در این مقاله سعی کرده ایم تعدادی از این نکات را بیان کنیم پس با ما همراه شوید.

نکاتی که باید برای سفر با هواپیما رعایت شود

بسیاری از شما می دانید که چه کارهایی را نباید در هواپیما انجام دهید و یا پرواز خوب چه ویژگی هایی دارد. اما همیشه نکات ریزی وجود دارد که اگر قبل تهیه بلیط از آن مطلع شوید، به نفعتان خواهد بود.  برخی از این نکات را با هم مرور می کنیم:

مغایرت مشخصات

مطمئن شوید که بلیط‌ هواپیما دقیقا به همان نامی که در کارت شناسایی و یا در پاسپورتتان است، خریداری شود. این قضیه خیلی مهم خواهد بود، زیرا گاهی شما دو اسمه هستید و شاید اسمی که در شناسنامه شما ذکر شده با آنکه شما را صدا می زنند متفاوت باشد. در این صورت مامورینی که بلیط شما را چک می کنند حتی اگر شماره پاسپورت یا کد ملی تان همانی باشد که در بلیط ذکر شده، شما را از سوار شدن بر هواپیما منع می کنند.

صندلی تان را هرچقدر که می توانید زود رزرو کنید!

اگر فرد معلولی همراه خود دارید و یا موردی است که باعث می شود برای شما نیاز به یک جایگاه خاص باشد، بهتر است همان زمانی که بلیط هواپیما خریداری می کنید این موضوع را بیان نمایید. در برخی از مواقع این موضوع در بلیط تان ذکر می شود و معمولا گزینه ای به نام حمل با ولیچر در پروازها وجود دارد که اگر شما سالمند هستید و یا به هر دلیل نیاز دارید که یک شخصی به شما کمک کند، تدارکات انجام خواهد شد. اگر جزو دسته های بالا نیستید و شماره صندلی تان قرار است در هنگام صدور کارت پرواز به شما گفته شود باز هم پیشنهاد می کنیم که هرچه زودتر به گیت مورد نظر بروید تا صندلی های بهتر به شما داده شود و در صورتی که با همراه سفر می کنید از هم جدا نیوفتید.

حداقل چند ساعت قبل از پرواز باید به فرودگاه برویم؟

موضوع زمان چه در پروازهای داخلی و چه در پروازهای خارجی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. ممکن است پرواز شما به دلیل مواردی همچون تغییر آب و هوا تاخیر داشته باشد یا زمان بلند شدن هواپیما از روی زمین تغییر کند. اگر پروازتان خارجی است باید حداقل از سه ساعت قبل، خودتان را به فرودگاه برسانید. نکته مهم دیگری که باید در نظر بگیرید بسته شدن گیشه های دریافت کارت پرواز است. این گیشه ها در پروازهای داخلی حدود 30 الی 40 دقیقه قبل از پرواز بسته می شوند و اگر دیر برسید ممکن است پروازتان را از دست بدهید. البته برای پروازهای خارجی 40 الی 45 دقیقه قبل از پرواز این اتفاق خواهد افتاد.

انصراف از پرواز
در صورتی که مسافرین به هر دلیلی درخواست لغو پرواز و انصراف از مسافرت را داشته باشند، با رعایت مقررات مندرج در بلیط هواپیما می توانند در ساعت مقرر به دفاتر شرکت مربوطه مراجعه و نسبت به استرداد اقدام نمایند؛ سپس با توجه به قوانین موجود، در صورت ممکن کنسلی شما انجام خواهد شد.

trip بازدید : 169 پنجشنبه 27 خرداد 1400 نظرات (0)

بسیاری از مسافران و گردشگران تصور می کنند، سفر با تور کیش تنها به تفریح و هیجان ورزش های آبی می گذرد. شاید شما هم به دنبال یک سفر آرامش بخش بعد مدت طولانی گرفتاری و روزمرگی زندگی باشید و قصد داشته باشید در یک مکان زیبا و آرامش بخش، چند لحظه ای با خودتان خلوت کنید. خبر خوب این است که جزیره ی زیبای کیش برای شما هم تفریحاتی خواهد داشت. حتما تا پایان این مقاله با ما همراه باشید و با شگفتی های این جزیره بیش تر آشنا شوید.

ساحل رویایی جزیره در شب و لذت قدم زدن زیر نور ماه

شاید تصور کنید تفریح، گردش و خرید در سفر به کیش، خودش به اندازه کافی پیاده روی به همراه دارد، اشتباه نکنید! اگر دلتان برای یک پیاده روی آرام و حسابی تنگ شده است حتما به پیاده روی شبانه در امتداد ساحل فکر کنید. شاید صدای آرام امواج دریا و خنکای نسیمی که صورت شما را نوازش می کند، اندکی از استرس ها و فشارهای روحی و روانی که زندگی شهری به شما تحمیل می کند بکاهد و تماشای عظمت آب، افق های فکری شما را از زندگی ماشینی به معنای بی انتهای زندگی هدایت کند!

آرامش در جوار درختان نارگیل

تاکنون تصوری از تلاقی ساحل دریا با جنگل انبوهی از درختان استوایی نارگیل داشته اید؟ شاید فکر کنید چنین منظره ای فقط مختص جنگل هایی است که نمونه ی آن را در مستندهای حیات وحش از تلویزیون خود تماشا نموده اید. غافل از اینکه در کشور عزیز خودمان و در میان جزیره ی زیبای کیش، جنگل درختان نارگیل با زیبایی هر چه تمام منتظر مسافرانی است که قصد دارند زیر سایه ی برگ های پهن و آفتاب گیر درخت نارگیل، غروب باشکوه خورشید را از کرانه ساحل به تماشا بنشینند. حتما بازدید از این جنگل زیبا را در برنامه تور کیش از تهران خود قرار دهید.

دوچرخه سواری بر مسیری که گویا انتهایی ندارد

خوب است بعد از آرامش گرفتن در جوار ساحل و دریای بی انتهای خلیج فارس، کمی تحرک هم به سفر خود اضافه کنید. البته منظورمان تفریحات آبی نیست. بی معطلی خودتان را به پیست دوچرخه سواری کیش برسانید و در یک مسیر طولانی که گویا انتهایی ندارد، تمام استرس ها و تنش های آزاردهنده ای که با آن درگیر بوده اید را تا جایی که می توانید رکاب بزنید! خیالتان راحت. در میانه این جاده هیچ خودرویی مزاحم راهتان نخواهد بود.

لذت سکوت و آرامش ماهی گیری را از دست ندهید

کاملا درست متوجه شده اید! منظره ی سینمایی فرد آرامی که لبه ی صخره ای نشسته و قلاب اش را درون آب انداخته را درنظر بگیرید. حالا کافی است که یک قلاب و وسایل ماهی گیری کرایه کنید و لحظاتی را هم به این تفریح آرامش بخش در تور کیش خود بپردازید. البته اگر ماهی گیری بلد نیستید، بهتر است از قبل فکری هم برای ناهارتان بکنید. زیرا گرسنگی باوجود ماهی هایی که جلوی چشمتان بر روی آب چشمک می زند، ممکن است همه برنامه ریزی تان برای رسیدن به آرامش را بر هم زند!

کشف و کرامات دردنیای زیرآب

اگر از زیرآب و موجودات آن نمی ترسید، حتما سراغی از غواصی بگیرید. عظمت و سکوت زیرآب در جوار ماهی ها و سایر جانداران دریایی، حتما سبک نگاه شما به جهان هستی و هر چه تاکنون در شهرهای شلوغ و آلوده ماشینی دیده اید، تغییر خواهد داد. اگر هم شنا بلد نیستید و از غواصی می ترسید، نگران نباشید. اسکوترهای زیردریایی به شما کمک خواهند کرد تا در دنیای زیرآب حسابی کنکاش کنید!

لذت یک سفر آرامش بخش در دل آب های نیلگون

آب مظهر پاکی و آرامش است. برای هر جوینده آرامش توصیه می شود تا خودش را به پهنای بی انتهای دریا برساند تا در جوار آن، اندکی از  دل مشغولی ها و نگرانی هایش بکاهد. بنابراین این سفر حتما همان شگفتی است که مدت ها به دنبالش بوده اید. اگر از شلوغی و هیاهو دوری می کنید، در یکی از ایام سال که تور کیش مسافر کمتری دارد، بی معطلی خودتان را به دست این سفر بسپارید. با همه تفاسیری که از شگفتی های جزیره ی کیش تا اینجا گفتیم، هنوز هم به این مسافرت رویایی ایمان نیاورده اید.

trip بازدید : 247 سه شنبه 25 خرداد 1400 نظرات (0)

ساحل درخت نارگیل کیش یکی از زیباترین مناطق گردشگری جزیره می باشد که به غروب های آرام و دلچسب اش معروف است. بسیاری تصور می کنند کیش به دلیل اینکه یک جزیره‌ است، عمده‌ تفریحات آن آبی می باشد. آیا تاکنون تصوری از یک ساحل آرام پوشیده از درختان نارگیل داشته اید؟ این ساحل، یکی از زیباترین مناطق گردشگری جزیره است که می توانید با رزرو تورکیش از دیدن آن لذت ببرید.

در ادامه این مقاله، به بررسی این جاذبه توریستی میپردازیم، با ما همراه شوید:

مختصری درباره ساحل درخت نارگیل کیش

این ساحل به مساحت تقریبی 20 هزار متر مربع، در قسمت شرقی جزیره، سمت راست خیابان فردوسی و در تقاطع با بلوار ساحل قرار گرفته است. فاصله تقریبی ساحل درخت نارگیل با مرکز جزیره، حدودا 15 دقیقه می باشد. این ساحل زیبا و متفاوت حدود 2500 تا 3000 درخت نارگیل را در خود جای داده که می توانید زیر برگ های پهن و سایه بان درخت هایش، لحظاتی را با آرامش و دور از هیاهو و استرس بگذارنید. البته مراقب باشید نارگیل روی سرتان نیفتد!

هتل ها و مراکز تفریحی نزدیک به ساحل درخت نارگیل

شما در هر منطقه ای از جزیره که قرار دارید، می توانید با گرفتن تاکسی مستقیما خودتان را به این ساحل زیبا برسانید؛ چراکه از لحاظ موقعیت مکانی، دسترسی خوبی به نقاط مهم گردشگری جزیره و هتل ها از جمله هتل داریوش، هتل پارسیان، آبادگران هتل،‌ هتل ستاره کیش، هتل ارم، هتل آرامیس و هتل سارا دارد.

همچنین برخی از مراکز خرید کیش مانند مرکز خرید پانیذ، مرکز خرید مریم ۲، مرکز تجاری کیش، مرکز خرید رویا و بازار پردیس ۲ نیز به این ساحل نزدیک است. بنابراین شما می توانید بعد از یک خرید طولانی، یک عصر دلچسب و به دور از هیاهو را در کنار این ساحل زیبا تجربه کنید.

امکانات رفاهی ساحل

در این ساحل زیبا و آرام، کلیه امکاناتی که شما برای یک تفریح چند ساعته به آن احتیاج خواهید داشت، درنظر گرفته شده است. از آلاچیق هایی که در امتداد ساحل برای نشستن و آرامش گرفتن تعبیه شده تا تفریحات آبی نظیر انواع قایق (ماهی‌گیری، کف شیشه‌ای، پدالی و...)، جت اسکی و همچنین امکانات غواصی که همگی برای استفاده مسافران و گردشگران درنظر گرفته شده است.

هنگام بازدید از این ساحل درخت نارگیل کیش، از ورزش های ساحلی نظیر والیبال، هندبال و فوتبال ساحلی و از همه مهمتر دوچرخه سواری کنار ساحل نیز، غافل نشوید. فراموش نکنید امکاناتی مانند دوش و سرویس بهداشتی در پلاژها برای راحتی بیشتر شما، در نظر گرفته شده است. در ضمن نگران پذیرایی و صرف غذا هم نباشید. بوفه ها، رستوران ها و کافی شاپ های ساحل مانند کافی شاپ هتل داریوش و رستوران میرمهنا برای صرف یک وعده غذایی مطلوب در خدمت شما هستند.

ساحل کیش

بهترین فصل سفر به ساحل درخت نارگیل کیش

به طور کلی، جزیره کیش به دلیل موقعیت جغرافیایی خود، آب و هوای گرم و شرجی دارد اما اختلافات دمایی را در طول فصل های سال تجربه خواهد کرد. به طور مثال، فصل های پاییز و زمستان، فصل های پربارشی در جزیره می باشد که ماندن و تفریح در ساحل را زیاد مسیر نمی کند. از طرفی هم فصل تابستان، دمایی به شدت بالا و کلافه کننده دارد. بنابراین بهترین زمان سفر، ماه های بهاری سال خصوصا فروردین و اردیبهشت می باشد که جزیره آب و هوای معتدل و کم رطوبتی را تجربه می کند و می توانید از سفر در یک جزیره ی زیبا با آب و هوای معتدل لذت ببرید.

ساحل درخت نارگیل، بهشت عکاسان و عشاق عکس های هنری

یکی از زیباترین لوکیشن های عکاسی، غروب ساحل می باشد که عکاسان توجه ویژه ای به منظره آن دارند. بنابراین اگر دنبال یک منظره رویایی برای عکاسی از غروب یا یک عکس پروفایل ساحلی زیبا هستید، هنگام غروب آفتاب در جزیره ی کیش، بی معطلی خودتان را به این ساحل برسانید و لحظات تکرارنشدنی اش را ثبت دوربین تان کنید.

ساحل درخت نارگیل کیش، مقصد رویایی برای سفر شما

این ساحل رویایی، فقط یکی از دهها منطقه ی گردشگری جزیره ی زیبای کیش می باشد. اگر مدت هاست نقشه ی یک مسافرت خاطرانگیز و رویایی را درسرتان می پرورانید، بدون شک یکی از اولین گزینه های شما، جزیره کیش خواهد بود. تعلل نکنید! همین الان برنامه ریزی برای این سفر خاطره انگیز را شروع کنید. حین سفر و هنگام لذت بردن از تفریحات پرانرژی آبی و مراکز خرید، غروب ساحل پر از آرامش پارک ساحلی درخت نارگیل را فراموش نکنید!

تعداد صفحات : 2

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 18
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 2
 • آی پی دیروز : 7
 • بازدید امروز : 4
 • باردید دیروز : 11
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 15
 • بازدید ماه : 98
 • بازدید سال : 1,853
 • بازدید کلی : 8,085